KONFERENCE EVENT VISION

21.3.2023

KONFERENCE ZAMĚŘENÁ NA AKTUÁLNÍ EVENT MARKETINGOVÁ TÉMATA ZA ÚČASTI ZAHRANIČNÍCH SPEAKERŮKonference EVENT VISION Vám stejně jako v předchozích letech přinese řadu zahraničních i českých speakerů, kteří budou mluvit o aktuálních tématech event marketingu. A jaká to budou témata? Zřejmě není v našem oboru žádné téma s takovým otazníkem, jako jsou Eventy v metaversu. Je to pro pořadatele hrozba nebo výzva? Mají se agentury bát, že přijdou o své zakázky? Lze skutečně organizovat udržitelné eventy? Existuje event s nulovou uhlíkovou stopou? A pokud ano, jak má vypadat? Jak přistupují k live marketingu přední světové značky? Je rozdíl v přístupu mezi progresivní telekomunikační značkou, světovou automobilkou nebo jednou z největších světových kosmetických firem? Rezonuje ve světě sportovních projektů dneška něco více, než Oktagon MMA? Jak lze vydupat ze země takový sportovní projekt, který pravidelně sledují statisíce lidí?

Speakeři

Aragorn Meulendijsks a.k.a. Mr Metaverse

ItsMrMetaverse, Metaverse Evangelist

Futurista, průzkumník a obecně člověk se zapálením pro technologie, psychologii a humanitní vědy. Aragorn tráví čas sněním a mluvením o blockchain, AI, XR, Transhumanismu, Metaverse a o tom jak změní naši civilizaci od základů.LinkedIn alumni s více než dekádou a půl zkušeností v prodeji a marketingu technologií, bývalí kouč veřejného přednesu - Social Selling Doctor. Aragorn má rozsáhlou kariéru a již si odžil několik životů. To všechno ho připravilo na tento moment, kdy vstupujeme do nové doby, virtuální doby, doby Metaverse.V roce 2022 spolu s Joreonem Eloutem založil společnost ItsMrMetaverse, která pomáhá ostatním firmám porozumět technologiím a příležitostem, které Metaverse nabízí skrze keynote, konzultace a Metacademy - soubor interaktivních školících lekcí, které pomohou porozumět a implementovat aktuální praktické aplikace dnešního Metaverse techu.

Kuba Piotrowski

Global conference & Event Manager, Oriflame

Creative manažer s více než 15 lety zkušeností s eventovou produkcí a managementem zahrnujícím kosmetický, automotive, reality a zábavní průmysl, s přesahem práce pro vládní instituce. Kuba je v Oriflame od roku 2014 a má na svém triku úspěšné projekty ve skadinávii, Austrálii, Japonsku, Spojených státech, jižní Asii a blízkém východě. Kuba také působí jako člen představenstva v Global DMC Partners' 2019 Customer Advisory Board. Bude mluvit o tom, jak se dělají eventy více udržitelně ve velké společnosti jako je Oriflame.

Jens Oliver Mayer

Managing Director, Jack Morton Worldwide

Jens postavil svoji kariéru na tom, že značkám buduje silné vztahy se zákazníky prostřednictvím live a digitálního marketingu. Řídí všechny německy mluvící kanceláře Jack Morton a spolupracuje s klienty jako Samsung, Novartis, SABIC a s předními značkami v automobilovém průmyslu. V IVBC a pracoval pro klienty jako Accenture, BMW, KPMG, Dell, Interl, Esprit, Hugo Boss nebo Ikea.

Michal Pavel

Event director OKTAGON MMA

Michal je event directorem OKTAGON MMA. Od roku 2018 se podílí na rozvoji tohoto mimořádného sportovního fenoménu, který pravidelně sledují stovky tisíc lidí. Jeho mottem je Sometimes you win, sometimes you learn. Před Oktagonem např. řídil marketing firmy Country Life.

Magda Partyka

Senior PR Manager at OPPO for European region

Vícejazyčná komunikační specialistka se velkými zkušenostmi se vztahy s médii, vládními subjekty a veřejností. Magdy silná stránka je expertiza v informačních technologiích a telekomunikačního průmyslu střední, východní i západní Evropy, je expertem na Čínu a plynně mluví anglicky, česky a polsky.

Kateřina Vaňková Jouglíčková

Public Relations & Corporate Events Manager, KIA CZECH

Kateřina je držitelkou prestižního ocenění PR manager roku. Kateřina pracuje na pozici PR & Event manažerky KIA CZECH s.r.o. již od roku 2014, přičemž zastřešuje komunikaci importéra i dealerů. V minulosti působila 9 let v PR oddělení značky Toyota a od roku 2012 pak jako PR manažer v renomované agentuře Havas. Oboru Public Relations se tak věnuje již 22 let.

Eva Šálková

Head of Events, CIRA Advisory

Eva se věnuje event managementu a projektovému řízení již přes třináct let. Po pár letech se rozhodla nabrat zkušenosti v zahraničí, konkrétně ve Spojeném království, kde se poprvé setkala s pojmem udržitelných eventů. V posledních letech měla na starosti hlavně tvorbu eventových strategií pro různé firmy a jejich komplexní zastřešení včetně exekuce, komunikace a eventového marketingu. Nyní v CIRA Advisory vede oddělení eventů a věnuje se zejména tvorbě udržitelné eventové strategie, obsahu eventů a konzultacím, kde klienty vzdělává v oblasti udržitelnosti a pomáhá jim s organizací udržitelných akcí. Zároveň je školitelkou programu Strážce planety pro děti z MŠ a ZŠ, který se zabývá vzděláváním dětí v environmentální problematice.

David Mařák

CTO and Co-founder, YORD

David Mařák, CTO a spoluzakladatel YORDu, jež je XR studio vedené Pražským designovým a vývojovým týmem světové úrovně. YORD nabízí VR, AR a Metaverse řešení, specializují se na nejkomplexnější interaktivní projekty, sestavují vrcholové a imerzivní zážitky a vytváří své vlastní produkty se službami pro firemní i vládní klientelu po celém světě.

Jakub Vedral

Jednatel / Režisér, Art Prom

Jakub Vedral je divadelní producent a eventový režisér, který se již více než 20 let snaží balancovat mezi racionálním, ekonomickým a vizionářským uměleckým světem. Stojí například za festivalem pouličního divadla Za dveřmi, za projektem Art Parking, produkuje a spoluautorský vytváří představení V.O.S.A. Theatre, realizoval doprovodné programy pro reprezentaci ČR na EXPO v Šanghaji, Miláně a připravuje se na Dubaj. Je autorem a producentem představení Obřích loutek, které se stalo vrcholem projektu Plzeň EHMK, má za sebou stovky eventových režií včetně vyprodané O2 Arény. V ITI zastupuje AND ČR, které je zakládajícím členem.

Matúš Izakovič

Head of Team, Opium.systems

Technologický inovátor a vedoucí týmu pro vývoj softwaru, digitalizaci, umělou inteligenci, metaverse a IT řešení na míru pro velké i malé společnosti. V oblasti IT působí více než 16 let a předává zkušenosti v online volebních systémech, robotizaci, automatizaci procesů, virtuální realitě, digitalizaci evidence a IoT. V jeho prezentaci se dozvíte, jak se jeho týmu v Opium.systems podařilo zrealizovat první metaverse event pro největší Slovenskou banku s využitím holoportace umělců, umělé inteligence a kreativních přístupů k tvorbě metaverse obsahu. Dozvíte se, jak zaujmout mladou generaci jedinečným programem ve virtuální realitě, podíváme se na atrakce a program úspěšného metaverse eventu a v prezentaci přímo od tvůrců se dozvíme technické vychytávky a know-how pro organizace uvažující o tvorbě úspěšných metaverse eventů.

Petra Dolejšová

advokátka

Petra Dolejšová je advokátka se specializací na právo v oblasti e-commerce, marketingu, ochranu osobních údajů a značky. Často a ráda předává své know how na školeních, ze kterých vynechává paragrafy, na jejich místo sází příklady z praxe, lehkost a vtip. Posluchačům se nechce věřit, že po jejích přednáškách “chtějí právní přídavek”.

 

Vstupenky na Konferenci EVENT VISION si můžete zakoupit zde.

Program

21.3.2023

8:30 - 9:00

opening

snídaně

9:00 - 9:10

úvodní slovo

Kateřina Horynová ředitelka Event Festu
Norbert Pýcha zakladatel Event Festu
Vítek Rozehnal předseda ČEA
Jaroslava Křížková, Luděk Vocílka zástupci Cubexu a In Cateringu

1. blok

9:10 - 9:55

keynote speaker

Jens Mayer Jack Morton Nová éra zážitků a aktivací v eventech
9:55 - 10:15

speaker

Jakub Vedral Art Prometheus Propojení umění a eventů
10:15 - 10:35

speaker

Michal Pavel Oktagon Jak vytvořit nejžádanější sportovní koncept?

10:35 - 10:55

coffee break

2. blok

10:55 - 11:40

keynote speaker

Aragorn Meulendijsk Mr Metaverse Eventy v metaverse - hrozba nebo příležitost?
11:40 - 12:00

speaker

David Mařák Yord Aktivace značek v metaverse
12:00 - 12:20

speaker

Matuš Izakovič Opium Systems Jak zorganizovat metaverse event pro největší Slovenskú banku a 4.000 účastníků

12:20 - 12:45

panelová diskuze - Eventy v Metaversu

12:45 - 14:00

oběd

3. blok

14:00 - 14:30

keynote speaker

Kuba Piotrowski Oriflame Europe Live marketingové aktivity brandu
14:30 - 14:50

speaker

Kateřina Vaňková Jouglíčková KIA CZECH Live marketingové aktivity brandu
14:50 - 15:10

speaker

Petra Dolejšová advokátka AI pomocníci. Víte, do čeho jdete?
15:10 - 15:30

speaker

Eva Šálková CIRA Advisory Jak uspořádat udržitelný event?

15:30 - 16:00

panelová diskuze - budoucnost eventů pohledem zadavatelů

Hlavní partneři Event Fest

Partneři Event Fest

Partneři VC ČEA

© 2024 All rights reserved