21. 03. 2023 KONFERENČNÍ CENTRUM CITY CUBEX CENTRUM PRAHA

EVENT FEST 2023

4. ročník největšího eventového festivalu v ČR proběhl 21.3.2023 a přilákal do prostor Cubex Centra Praha a Konferenčního centra City rekordní návštěvnost! 1 600 eventových profesionálů z řad agentur, korporátních zadavatelů, zástupců dodavatelů eventových služeb a venues se přišlo podívat na 104 vystavovatelů v rámci EXPO části. Konference EVENT VISION pak přilákala 170 účastníků, kteří měli šanci poprvé v ČR vidět Aragorna Meulendijkse a dozvědět se, jak se bude vyvíjet zapojení Metaverse do světa eventů, od dalších speakerů jsme si mohli odnést know-how ze světa GDPR a AI práva v eventech, ukázky, jak se dělají eventy světové úrovně v Oriflame, nebo jak vytvořit silnou eventovou značku jakou je Oktagon MMA. Večer pak patřil 6. ročníku vyhlašování Výročních cen České eventové asociace. Toto spojení z Event Festu udělalo opravdový svátek eventových profesionálů i nadšenců!“

Speakeři

Aragorn Meulendijsks a.k.a. Mr Metaverse

ItsMrMetaverse, Metaverse Evangelist

Futurista, průzkumník a obecně člověk se zapálením pro technologie, psychologii a humanitní vědy. Aragorn tráví čas sněním a mluvením o blockchain, AI, XR, Transhumanismu, Metaverse a o tom jak změní naši civilizaci od základů.LinkedIn alumni s více než dekádou a půl zkušeností v prodeji a marketingu technologií, bývalí kouč veřejného přednesu - Social Selling Doctor. Aragorn má rozsáhlou kariéru a již si odžil několik životů. To všechno ho připravilo na tento moment, kdy vstupujeme do nové doby, virtuální doby, doby Metaverse.V roce 2022 spolu s Joreonem Eloutem založil společnost ItsMrMetaverse, která pomáhá ostatním firmám porozumět technologiím a příležitostem, které Metaverse nabízí skrze keynote, konzultace a Metacademy - soubor interaktivních školících lekcí, které pomohou porozumět a implementovat aktuální praktické aplikace dnešního Metaverse techu.

Kuba Piotrowski

Global conference & Event Manager, Oriflame

Creative manažer s více než 15 lety zkušeností s eventovou produkcí a managementem zahrnujícím kosmetický, automotive, reality a zábavní průmysl, s přesahem práce pro vládní instituce. Kuba je v Oriflame od roku 2014 a má na svém triku úspěšné projekty ve skadinávii, Austrálii, Japonsku, Spojených státech, jižní Asii a blízkém východě. Kuba také působí jako člen představenstva v Global DMC Partners' 2019 Customer Advisory Board. Bude mluvit o tom, jak se dělají eventy více udržitelně ve velké společnosti jako je Oriflame.

Jens Oliver Mayer

Managing Director, Jack Morton Worldwide

Jens postavil svoji kariéru na tom, že značkám buduje silné vztahy se zákazníky prostřednictvím live a digitálního marketingu. Řídí všechny německy mluvící kanceláře Jack Morton a spolupracuje s klienty jako Samsung, Novartis, SABIC a s předními značkami v automobilovém průmyslu. V IVBC a pracoval pro klienty jako Accenture, BMW, KPMG, Dell, Interl, Esprit, Hugo Boss nebo Ikea.

Michal Pavel

Event director OKTAGON MMA

Michal je event directorem OKTAGON MMA. Od roku 2018 se podílí na rozvoji tohoto mimořádného sportovního fenoménu, který pravidelně sledují stovky tisíc lidí. Jeho mottem je Sometimes you win, sometimes you learn. Před Oktagonem např. řídil marketing firmy Country Life.

Magda Partyka

Senior PR Manager at OPPO for European region

Vícejazyčná komunikační specialistka se velkými zkušenostmi se vztahy s médii, vládními subjekty a veřejností. Magdy silná stránka je expertiza v informačních technologiích a telekomunikačního průmyslu střední, východní i západní Evropy, je expertem na Čínu a plynně mluví anglicky, česky a polsky.

Kateřina Vaňková Jouglíčková

Public Relations & Corporate Events Manager, KIA CZECH

Kateřina je držitelkou prestižního ocenění PR manager roku. Kateřina pracuje na pozici PR & Event manažerky KIA CZECH s.r.o. již od roku 2014, přičemž zastřešuje komunikaci importéra i dealerů. V minulosti působila 9 let v PR oddělení značky Toyota a od roku 2012 pak jako PR manažer v renomované agentuře Havas. Oboru Public Relations se tak věnuje již 22 let.

Eva Šálková

Head of Events, CIRA Advisory

Eva se věnuje event managementu a projektovému řízení již přes třináct let. Po pár letech se rozhodla nabrat zkušenosti v zahraničí, konkrétně ve Spojeném království, kde se poprvé setkala s pojmem udržitelných eventů. V posledních letech měla na starosti hlavně tvorbu eventových strategií pro různé firmy a jejich komplexní zastřešení včetně exekuce, komunikace a eventového marketingu. Nyní v CIRA Advisory vede oddělení eventů a věnuje se zejména tvorbě udržitelné eventové strategie, obsahu eventů a konzultacím, kde klienty vzdělává v oblasti udržitelnosti a pomáhá jim s organizací udržitelných akcí. Zároveň je školitelkou programu Strážce planety pro děti z MŠ a ZŠ, který se zabývá vzděláváním dětí v environmentální problematice.

David Mařák

CTO and Co-founder, YORD

David Mařák, CTO a spoluzakladatel YORDu, jež je XR studio vedené Pražským designovým a vývojovým týmem světové úrovně. YORD nabízí VR, AR a Metaverse řešení, specializují se na nejkomplexnější interaktivní projekty, sestavují vrcholové a imerzivní zážitky a vytváří své vlastní produkty se službami pro firemní i vládní klientelu po celém světě.

Jakub Vedral

Jednatel / Režisér, Art Prom

Jakub Vedral je divadelní producent a eventový režisér, který se již více než 20 let snaží balancovat mezi racionálním, ekonomickým a vizionářským uměleckým světem. Stojí například za festivalem pouličního divadla Za dveřmi, za projektem Art Parking, produkuje a spoluautorský vytváří představení V.O.S.A. Theatre, realizoval doprovodné programy pro reprezentaci ČR na EXPO v Šanghaji, Miláně a připravuje se na Dubaj. Je autorem a producentem představení Obřích loutek, které se stalo vrcholem projektu Plzeň EHMK, má za sebou stovky eventových režií včetně vyprodané O2 Arény. V ITI zastupuje AND ČR, které je zakládajícím členem.

Matúš Izakovič

Head of Team, Opium.systems

Technologický inovátor a vedoucí týmu pro vývoj softwaru, digitalizaci, umělou inteligenci, metaverse a IT řešení na míru pro velké i malé společnosti. V oblasti IT působí více než 16 let a předává zkušenosti v online volebních systémech, robotizaci, automatizaci procesů, virtuální realitě, digitalizaci evidence a IoT. V jeho prezentaci se dozvíte, jak se jeho týmu v Opium.systems podařilo zrealizovat první metaverse event pro největší Slovenskou banku s využitím holoportace umělců, umělé inteligence a kreativních přístupů k tvorbě metaverse obsahu. Dozvíte se, jak zaujmout mladou generaci jedinečným programem ve virtuální realitě, podíváme se na atrakce a program úspěšného metaverse eventu a v prezentaci přímo od tvůrců se dozvíme technické vychytávky a know-how pro organizace uvažující o tvorbě úspěšných metaverse eventů.

Petra Dolejšová

advokátka

Petra Dolejšová je advokátka se specializací na právo v oblasti e-commerce, marketingu, ochranu osobních údajů a značky. Často a ráda předává své know how na školeních, ze kterých vynechává paragrafy, na jejich místo sází příklady z praxe, lehkost a vtip. Posluchačům se nechce věřit, že po jejích přednáškách “chtějí právní přídavek”.

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ

Agentura Bubnovi - hostesky A merch

www.bubnovi.com

Alchymist Grand Hotel & Spa

alchymisthotel.com

ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE - Valtické Podzemí

www.annovino.cz

Arabesque Shows & Events

arabesque-show.com

AREÁL MONÍNEC

www.moninec.cz

ART 4 PEOPLE

www.art4people.cz

Audiolight service / Prodance

www.audiolightservice.cz

Barceló Hotel Group Czech Republic

www.barcelo.com

Black Cube, s.r.o.

www.theroom.cz

Bohemian Taboo

www.bohemiantaboo.com

BOOM Events

boomevents.org

BorovkaRental.cz

www.borovkarental.cz

Braunův dům

www.braunuvdum.cz

Broomlovka - multifunkční školící prostor

www.broomlovka.cz

Brothers for live

www.brothers.cz

Bublinová show Matěje Kodeše

www.bubbleshow.cz

Cafeface

www.cafeface.cz

Catalyst Czech Republic

catalystteambuilding.cz

Catering SIGNATURE

signature-catering.cz

Catering Zdravě

www.cateringzdrave.cz

Český catering

ceskycatering.cz

Chuchle Arena Praha - multifunkční areál

chuchlearena.cz/vase-akce

Congress & Wellness Hotel Olšanka

www.hotelolsanka.cz

Convention Bureau Karlovarského kraje

wwww.carlsbad-convention.cz

CPI Hotels, a.s.

www.cpihotels.com/cs

Cryptomania s.r.o.

www.cryptomania.cz

Cubex Centrum Praha

www.cubexcentrum.cz

DIGIpromo

digipromo.cz

DIGITAL TOTEM

digitaltotem.cz

Ekologické reklamní předměty a rostoucí papír

www.growingpaper.cz, https://green-cat.cz/cz

Event Arena

www.eventarena.cz

Event Decor Prague

decorwithlove.cz

EVENT DESIGNERS s.r.o.

www.eventdesigners.cz

Event Park – Dokonalé eventy pod střechou i nebem – Nové možnosti Výstaviště České Budějovice

www.vcb.cz

Event Selection s.r.o.

www.eventselection.cz

FiremniAkce.cz, Oslavin.cz, Event Porta, Speakeři

www.Firemniakce.cz, www.oslavin.cz, www.eventporta.cz, www.speakeri.cz

Fotobedna.cz

www.fotobedna.cz

Fotonaut fotobudka

www.fotonaut.cz

FRUIT BIKE

www.fruitbike.cz

GALA360 Videokoutek

www.gala360.cz

Galerie kavárny Louvre

www.galerielouvre.cz

GIFFY

www.giffy.cz

GOURMET CASINO

www.wine-events.cz

Hamleys

www.hamleys.cz

Historické mechanické hry

www.mechanicke-hry.cz

Hladinka

Horse Park Kamenný Dvůr s.r.o.

www.horsepark.cz

Horský hotel Friesovy boudy a penzion Andula

www.friesovyboudy.cz, www.penzionandula.cz, www.krkonosskapivnistezka.cz

HOTROCK.CZ

hotrock.cz

House of events innovation

www.heicluster.sk

In Catering

www.incatering.cz

iNFINITE Production

www.infinite.cz

Jan Hotels

www.janhotels.cz

KingDavis Art

www.kingdavisart.com

Laser - Konfigurátor

bobo.cz/konfigurator/navod

Laser-TRAP.com

www.laser-trap.com/?m=1

LH Hotels & resorts s.r.o.

www.lhhotels.cz

Losers Cirque Company - United arts

www.unitedarts.cz

MADNESS ADVERTISING k. s.

www.madad.sk

MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o.

www.marypopps.cz

Meat Art

www.meatart.cz

Mlýn Davídkov

www.mlyndavidkov.cz

Muzeum slivovice Praha

www.muzeumslivovice.cz

Next Zone

nextzone.io

NFCP rental equipment s.r.o.

www.nfcp.cz

NOX media

noxmedia.cz

OREA Hotels & Resorts

www.orea.cz

Party Nábytek

www.partynabytek.cz

Photobone s.r.o.

www.photobone.com

Pivovar Dalešice

www.pivovar-dalesice.cz

PIXITO

pixito.cz

PRAGUE BOATS

www.prague-boats.cz

Pražské Benátky

www.prazskebenatky.cz/cz

První pomoc zážitkem

lifesupport.cz

Půjčovna IT

www.tpc.cz

Řemesla Jinak

www.remeslajinak.cz

Resort Malevil

www.malevil.cz

Resort Svatá Kateřina

www.katerinaresort.cz

Retro Music Hall

www.retropraha.cz

Silverstone Living

www.silverstone-living.eu

Škola čepování piva Pilsner Urquell

www.naspilce.cz

SlidesLive

slideslive.com

SPaP - lodná osobná doprava, a.s.

www.lod.sk

Spectoda

spectoda.com

Spojujeme

www.spojujeme.cz

SteelOva

steelova.cz

Střecha Radost

www.dumradost.cz/cs/pronajem/strecha-radosti

SUPER STANY.eu

www.superstany.eu

Tatry Mountain Resorts a.s.

www.tmrhotels.com/cz

Teslička.cz

firemniakce.teslicka.cz

TrapBox

www.trapbox.cz

Turnovská Pivnice

www.turnovskapivnice.cz

Ústí Region Convention Bureau

www.northwestconvention.cz

Václav Šolc - Kniha Nejsem Nikdo

Václavák 22 / VR Play Park

vrplaypark.cz

Veletrhy Brno a.s.

www.bvv.cz

VRotR.cz

www.vrotr.cz

Water Works

www.waterworks.cz

Wellness Hotel STEP

www.wellness-hotel-step.cz

Work Zone - Obliekame profesionálov.

www.workzone.sk

Zátiší catering

www.zatisicatering.cz/cz

Zepelin

zepelin.eu, axion4event.com, tentify.eu

Zone Production

zoneproduction.cz

Agentura Bubnovi - hostesky A merch

Pořádání eventů, promotion, hostesingový promotion, merchandising, výroba dárkových a reklamních předmětů, firemního oblečení, oděvů pro hostesky včetně potisku nebo výšivek – to všechno a ještě něco navíc může pro Vaši firmu zajistit agentura BUBNOVI s.r.o. – na trhu působí už od roku 2015.

Společnost klade důraz na profesionalitu a individuální řešení ušité každému zákazníkovi na míru. Kompletní spolupráce vždy probíhá od počátku až do konce s ohledem na klientovy požadavky.

Kontakty

734607004
marie@bubnovi.com
www.bubnovi.com

Alchymist Grand Hotel & Spa

Butikový 5* hotel Alchymist Grand Hotel & Spa je vyjímečný svými provotřídními službami a výhodným umístěním v centru Prahy. Hosté ocení exkluzivní ubytování nabízející 46 pokojů různých kategorií od jednolůžkových pokojů až po královské apartmá s netradiční koupelnou. Pod jednou střechou historické budovy z 16.století se skrývá indonéské spa Ecsotica s širokou nabídkou rituálů a masáží, romantická restaurace Aquarius a zážitkové eventové prosotry pro svatby, konference a obchodní setkání.

Kontakty

+420257286008
sales@alchymistgroup.com
alchymisthotel.com

ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE - Valtické Podzemí

Prohlídky vinařství, ochutnávka a prodej vín, večery s cimbálkou a posezení v historických sklepích Valtického Podzemí, tematické akce a eventy (vinobraní, Dýňobraní, ...)

Kontakty

602349821
krejcik@annovino.cz
www.annovino.cz

Arabesque Shows & Events

Vystupujeme na firemních eventech, pro které vytváříme program tak, aby korespondoval s se značkou klienta, konceptem a cílem celé akce, ale třeba i na svatbách a rodinných oslavách, kde se naše show točí především kolem hlavních aktérů jejich slavnostního dne.

Kontakty

+420777507283
svetlana.zabolotnaya@gmail.com
arabesque-show.com

AREÁL MONÍNEC

Areál Monínec je celoroční středisko položené na hranici středních a jižních Čech. Disponuje ubytovací a konferenční kapacitou až pro 200 osob.
Pro teambuildingové aktivity můžete od jara do podzimu využít Aktivity park (lanové centrum, lukostřelba, discgolf), zapůjčit si koloběžky nebo elektrokola, zahrát si tenis nebo volejbal či jen vyrazit na turistickou vycházku s průvodcem. V zimním období je pro milovníky lyžovaní k dispozici monínecká sjezdovka.

Kontakty

776272737
viktora@moninec.cz
www.moninec.cz

ART 4 PEOPLE

Art 4 People je kreativně produkční společnost, která promění vaše sny v nezapomenutelné zážitky.

Zajistíme kompletní zpracování projektu od vytvoření prvotního konceptu až po jeho realizaci, a to včetně doprovodných aktivit, technického zajištění, audiovizuální dokumentace a postprodukce.

Díky dlouholetým zkušenostem, individuálnímu přístupu a spolehlivým partnerům dokážeme pochopit a zajistit všechny vaše cíle, potřeby a přání.

Kontakty

604127394
produkce@art4people.cz
www.art4people.cz

Audiolight service / Prodance

Audiolight service podniká v oblasti eventového a konferenčního průmyslu od roku 2002. Našim klientům pomáháme v komunikaci s korporátní klientelou, při budovaní značek i podpoře produktů. Vybudovali jsme si silnou reputaci díky své odbornosti a znalostí potřeb firemní klientely při pořádání eventů a konferencí.
Zajišťujeme spolehlivou technickou produkci, výrobu 3D návrhů pro dokonalou představu, přípravu video obsahů a animací, i dekorační práce.

Kontakty

774990743
michal.vyhnalek@audiolight.cz
www.audiolightservice.cz

Barceló Hotel Group Czech Republic

Barceló Hotel Group byla založena v roce 1931 rodinou Barceló ve španělské Mallorce. Aktuálně do hotelového portfolia patří více než 250 čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelů ve 22 zemích světa. V České republice řetězec provozuje hotely Occidental Praha s 230 pokoji, 2 konferenčními centry, Occidental Praha Five se 134 pokoji a letní terasou, butikový Occidental Praha Wilson s 53 pokoji s vynikající polohou v srdci Prahy a luxusní pětihvězdičkový Barceló Brno Palace se 119 pokoji.

Kontakty

+420725323554
m.janatova@barcelo.com
www.barcelo.com

Black Cube, s.r.o.

Hra je nejpřirozenější způsob jak se něco naučit nebo se seznámit. Za hodinu hry se o člověku dozvíte víc, než kdybyste s ním konverzovali celý rok. Naše produkty využívají únikové hry, jsou tvořeny na míru potřebám klientů a využívají výhody digitálních platforem. Nabízíme firemní programy s únikovými hrami pro velké teambuildingy, konference, semináře, svatby atd. Naše produkty přinášejí dodatečný příjem pro provozovatele hotelů, rezortů, ale i eventových agentur.

Kontakty

725032333
mirek.jirik@theroom.cz
www.theroom.cz

Bohemian Taboo

Bohemian Taboo je společnost která vytvořila a poskytuje platformu pro vzdělávání, osobní rozvoj, podporu současného umění, alternativních komunit, výzkum a asistenci v činnostech, které mají přesah i do oblasti sexuality, erotiky a fyzické intimity. podporujeme zajímavé, originální, talentované a odvážné tvůrce, aktivisty, kouče i organizátory. Naším cílem je vzdělávat a kultivovat společnost. Chceme pomoc navrátit do našich životů touhu po estetičnu, smyslnu, poznání a erotičnu.

Kontakty

604201193
michal@bohemiantaboo.com
www.bohemiantaboo.com

BOOM Events

BOOM Events spojuje pořadatele s vhodnými technologiemi.

Naše platforma nabízí jednoduchý a inovativní způsob jakým lze vytvářet a prodávat události online. Nabízíme prostor na webu pro všechny pořadatele a spojujeme je s vhodnými technologiemi, které umožňují promo eventů, analýzu svých dat a práci s publikem. Přestaňte upozaďovat svůj brand a digitalizujte pracovní procesy!

Kontakty

+420 602852856
josef.tajovsky@boomevents.org
boomevents.org

BorovkaRental.cz

Life is event! Tímto heslem se řídíme už 15 let, jako agentura a jako půjčovna s nejširším sortimentem v ČR jsme stabilní a kreativní partner pro komplexní řešení eventů! Máme opravdu vše co se vám hodí na váš event, z více než 1300 položek si můžete vybrat v naší půjčovně na www.borovkarental.cz, nebo se o vás postaráme komplexně jako agentura. Kdo s námi spolupracuje, tak již poznal přístup rodinné firmy. Budeme se těšit na spolupráci.

Kontakty

724760650
david@borovka.cz
www.borovkarental.cz

Braunův dům

Palác na Karlově náměstí, kde tvořil a žil Matyáš Braun pro vaše semináře, konference i jiné akce.

Kontakty

420734690030
pronajem@braunuvdum.cz
www.braunuvdum.cz

Broomlovka - multifunkční školící prostor

Připravili jsme pro vás výjimečné místo pro vaši akci. Prostor o velikosti 232 m2, který vám pomůže posunout vaši prezentaci na špičkovou úroveň. Ať už pořádáte kurz pro deset lidí či meeting pro padesát hostů, vždy se můžete spolehnout, že vaši návštěvníci dostanou to, co mnoha podobným prostorům chybí. Pohodlné ergonomické sezení, dostatečný prostor u stolů, neomezené nápoje, catering z domácích, čerstvých surovin, prostorné sociální zázemí. A také čistý vzduch, tepelnou pohodu a klid.

Kontakty

734319300
info@broomlovka.cz
www.broomlovka.cz

Brothers for live

Brothers for live je agentura , která se již více než 25 let věnuje marketingovým službám pro významné české a zahraniční zadavatele a to v oblasti event marketingu, poskytování technologií a v hudebnímu průmyslu. To vše vám chceme představit na Eventfestu 2023.

Kontakty

+420602585244
patrik.jedlicka@brothers.cz
www.brothers.cz

Bublinová show Matěje Kodeše

Matěj Kodeš je profesionální bublinář, který má talent ohromit a nadchnout publikum bez ohledu na věk, či národnost! Je držitelem mnoha světových rekordů zapsaných v databázích Agentury dobrý den a Guinness World Records. 24. 5. 2022 si v Senátu České republiky převzal ocenění Rekordman roku. Se svojí show sklízí úspechy po celém světě. Těšte se na úchvatnou podívanou plnou bublin někdy až neuvěřitelných velikostí a tvarů.

Kontakty

739029290
petra@bubbleshow.cz
www.bubbleshow.cz

Cafeface

Exkluzivní kávový catering pro eventy jakéhokoliv druhu. Připravíme Vám skvělou výběrovou kávu a pokud si dáte cappuccino, bude to káva, kterou si určitě vyfotíte. Na mléčnou pěnu cappuccina totiž vytiskneme vaší fotku, logo vaší firmy nebo cokoliv jiného, to budete koukat. No a pak přijdete znovu, protože vám bude chutnat :)

Kontakty

724787181
rezabek@fun-city.cz
www.cafeface.cz

Catalyst Czech Republic

Catalyst Česká Republika nabízí svým klientům různorodé team buildingové aktivity, jejichž obsah vychází z 25leté praxe.
Každá aktivita je soustředěna na určitý cíl, ať už je to lepší komunikace, vedení projektů, či jen zábavné odpoledne.

Kontakty

775867461
jakub@catalystteambuilding.cz
catalystteambuilding.cz

Catering SIGNATURE

Paralelně s provozem restaurantu jsme na přání našich klientů připravili i externí catering v podobě samostatné služby SIGNATURE CATERING. Nebojíme se odvážných akcí, počínaje kreativními, světovými pokrmy až po klasickou kuchyni, ovšem s naším SIGNATURE podpisem. Každou akci připravujeme na míru dle přání klienta. Do všeho co tvoříme vkládáme lásku, cit, souznění a posouváme se dál, protože gastronomie je pro nás bezedný hrnec inovací, pro kterou jsme zapálení.

Kontakty

776765456
info@sklepnavyhlidce.cz
signature-catering.cz

Catering Zdravě

Komplexní cateringová společnost zajišťující cateringové služby pro eventy v rozmezí 50 - 500 osob. Společnost při výrobě využívá primárně suroviny od lokálních a malých producentů. Během eventů Catering Zdravě dbá na principy udržitelnosti, k servírování využívá pouze omyvatelný inventář a eliminuje tvorbu zbytečných odpadů.

Kontakty

731278354
michal@cateringzdrave.cz
www.cateringzdrave.cz

Český catering

Český catering je součástí společnosti Ventura Group, která provozuje hotely a restaurace s chutí od srdce

Kontakty

604118281
chanenko@venturagroup.cz
ceskycatering.cz

Chuchle Arena Praha - multifunkční areál

Chuchle Arena Praha se nachází na jižním okraji Prahy, na levém břehu Vltavy v městské části Velká Chuchle. Již více než sto let je nejvýznamnějším dostihovým závodištěm České republiky a v současnosti toto tradiční sportoviště dostává novou podobu multifunkčního areálu nejen pro koňský sport. Originální prostory pro uspořádání vnitřních i venkovních eventů, ubytování jsou k dispozici po celý rok.

Kontakty

+420774614077
a.diduchova@chuchlearena.cz
chuchlearena.cz/vase-akce

Congress & Wellness Hotel Olšanka

Hotel Olšanka na pražském Žižkově je moderním kongresovým centrem. Hotel disponuje rozsáhlými kongresovými prostory až pro 1300 delegátů na ploše přesahující 3.500 m2. Všech 16 sálů a salónků je vybaveno nejmodernější technikou. K dispozici jsou různě velké prostory od salónků, vhodných pro privátní jednání, přes restaurace, sály, až po kongresový sál s kapacitou až 600 delegátů. Pro netradiční akce, např. teambuildingy, jsou vhodná k pronájmu i vybraná sportoviště či saunový svět.

Kontakty

720941358
ondrej.matiasek@hotelolsanka.cz
www.hotelolsanka.cz

Convention Bureau Karlovarského kraje

Carlsbad Convention Bureau představuje centrální informační
místo pro účely kongresového a incentivního turismu v Karlovarském kraji a působí jako neutrální partner.
V rámci své činnosti podporuje společnost klienty při plánování MICE akcí v regionu,
poskytuje kompletní informace o aktuální nabídce kongresových
a mítinkových prostorů, zajišťuje inspekční cesty až po plánování doprovodných programů.

Kontakty

+420777486093
nozickova@carlsbad-convention.cz
wwww.carlsbad-convention.cz

CPI Hotels, a.s.

Vyberte si stylový pokoj v některém z našich hotelů a rezidencí v Česku, Itálii, Maďarsku, Polsku a na Slovensku. V rozsáhlém portfoliu vám dáme prostor najít přesně takový, ve kterém se budete cítit lépe než doma.

Kontakty

+420725437119
m.drozova@cpihotels.com
www.cpihotels.com/cs

Cryptomania s.r.o.

Cryptomania tvoří programy postavené na šifrách a logických úkolech. Z originálních týmových hlavolamů, logických úkolů a šifer skládáme hry, ve kterých pracujeme s přirozenou lidskou potřebou odhalit skryté tajemství. Šifry v našem pojetí nejsou pouhou chytrou zábavou, ale především cestou ke společné efektivní týmové práci. Šifrovací hru pro vás připravíme venku i uvnitř, ve městě i v přírodě. Kromě firemní akcí pro vaše zaměstnance umíme pracovat s šiframi i v oblasti marketingu.

Kontakty

720737390
hrncir@cryptomania.cz
www.cryptomania.cz

Cubex Centrum Praha

Hostitelem letošního ročníku Event Festu je Cubex Centrum Praha. Jedná se o multifukční prostor, který se stal vítězem v mezinárodní soutěži 9th Global Eventex Awards, v kategorii nové venue. Díky unikátnosti a variabilitě jeho interiérů je Cubex Centrum Praha ideální jak pro firemní prezentace, kongresy, konference a školení, tak pro hudební a filmové eventy, plesy, gala večeře a mnoho dalších.

Kontakty

725 986 587
havranek@cubexcentrum.cz
www.cubexcentrum.cz

DIGIpromo

Poskytujeme originální digitální zařízení na vaše akce. Jako první v Evropě pronajímáme video LED obrazovky velikosti běžných papírových ROLL-UP – Digitální 4K LCD a LED Postery, dotykové panely a kiosky, a další digitální novinky použitelné na různé události a kampaně.

Kontakty

797869753
info@digipromo.cz
digipromo.cz

DIGITAL TOTEM

Digitální totemy jsou samostojné LED panely do interiéru s vysokým rozlišením a rychlou instalací do 60 minut. Můžete je využít buď samostatně nebo spojit až 8 kusů do jednoho obrazu. Ovládání je jednoduché i pro lajky. Dopravu, instalaci i nahrání obsahu zajistíme. Totemy jsou vhodné na eventy, tiskové konference, jako pozadí pro online přenosy, social walls a hashtagové kampaně, dekorační prvky, navigace budov, proma produktů, POS aktivace, výlohy obchodů nebo výstavnictví.

Kontakty

+420775011728
kamila@skalin.cz
digitaltotem.cz

Ekologické reklamní předměty a rostoucí papír

V našem týmu se potkávají dvě, jinde naprosto výjimečné, kompetence: znalost reklamy a ekologie.
Zúročujeme mnohaleté zkušenosti z reklamní práce pro velké korporace i menší firmy. A rozumíme problematice ochrany životního prostředí a enviromentálním tématům. Navíc ekologie je naše srdcová záležitost a to co hlásáme, sami žijeme.

Kontakty

732663088
karolina.jelinkova@green-cat.cz
www.growingpaper.cz
https://green-cat.cz/cz

Event Arena

Event Arena – Jsme arena, Event Arena. Emoce, vášeň, strategie, interakce, inovace, týmová práce. To je náš svět. Svět eventů a brand experience aktivit. Naživo, online, hybridně. Nikdy stejně, nikdy nudně. Eventy vnímáme jako důležitou SOUČÁST STRATEGICKÉHO MARKETINGU a řídíme se heslem „Live Experience First“.

Kontakty

777970078
dana.berkova@eventarena.cz
www.eventarena.cz

Event Decor Prague

Představujeme Vám event decor studio "Decor with Love", která se zaměřuje na výzdobu nejrůznějších akcí. Jsme mladý a tvůrčí tým. Zbožňujeme ztělesnění neobvyklých nápadů ve výzdobě a designu. Máme spoustu nápadů a plánů, a co je nejdůležitější - skutečné možnosti pro zdobení sváteb, dětských párty, dekorace tematických párty,výzdoba stojany a příprava fotokoutku. Jsme otevřeni ke spolupráci se soukromými i firemními klienty.

Kontakty

773 556 554
martinazemanculkova@gmail.com
decorwithlove.cz

EVENT DESIGNERS s.r.o.

Za EVENT DESIGNERS stojí Olivera a Míša, pro které je projekt srdcovka. Milují estetiku, krásné věci a společně vytvářejí dechberoucí eventy. Vznikly evolucí Oliveřiny firmy Bablfuk, kde navazují na 5 let její práce s luxusními balónkovými dekoracemi. Jak samy říkájí: "Inspiruje nás módní průmysl, architektura a profesionální grafika. Vytváříme kreativní, detailně propracované a stylové varianty dekorací, které vezmou dech a zároveň koncepčně sedí dané události."

Kontakty

773958813
info@bablfuk.cz
www.eventdesigners.cz

Event Park – Dokonalé eventy pod střechou i nebem – Nové možnosti Výstaviště České Budějovice

Využijte nové možnosti Výstaviště České Budějovice, které nabízí zcela unikátní prostor pro pořádání akcí uvnitř i venku. Nechte se unést rozmanitostí zákoutí,balkonů,tribun,teras,sálů i relaxační travnatou částí osázenou stromy. Svou flexibilitou i velikostí lze variabilní prostory přizpůsobit požadavkům pořadatele, jeho konkrétním potřebám a zaměření akce. Nabízíme moderní zázemí a dokonalé služby k organizování jak velkých kongresů, festivalů, koncertů a výstav, tak menších firemních setkání.

Kontakty

771135659
hambergerova@vcb.cz
www.vcb.cz

Event Selection s.r.o.

Hledáme pro vás nejlepší produkty pro vaše eventy. Přes 10 let vybíráme inovativní řešení ze zahraničí a přinášíme je na náš trh. 
Eventové stany a nábytek pro malé i velké akce, brandované, anebo vhodné pro eventové půjčovny. Kopule s robustní konstrukcí, ale i elegantní, lehké nafukovací. 
Venkovní kuchyně OFYR pro profesionály v restauracích, hotelech i pro cateringové společnosti. Ale i na vaši domácí zahradu.
Praktický a efektní nábytek pro veškeré typy akcí.

Kontakty

605944530
petra@eventselection.cz
www.eventselection.cz

FiremniAkce.cz, Oslavin.cz, Event Porta, Speakeři

FiremniAkce.cz – Největší vyhledávací portál FiremniAkce.cz mapuje na jednom místě Lokace, Služby a Inspirace pro eventy po celé České republice a částečně i na Slovensku.

Oslavin.cz – Vyhledávací portál Oslavin.cz Vám pomůže najít ideální lokaci, službu nebo inspiraci pro Vaši rodinnou oslavu, rozlučku se svobodou, svatbu nebo party všeho druhu. 

Event Porta – Event Porta nabízí realistické nebo virtuální prostředí pro všechny typy online akcí. Široká nabídka různých vizuálních stylů a funkcionalit. S interaktivními funkcionalitami dosáhnete nejlepšího interakce se svým publikem.

Speakeři – Můžeme vám najít speakera. Nebo vám pomůžeme najít řešení — správnou cestu, nejvhodnější formu a nositele sdělení. Víme, kdo je na trhu dobrý. Naši speakeři se stanou vašimi partnery.

Kontakty

605266044
dominik.jandus@firemniakce.cz
www.Firemniakce.cz
www.oslavin.cz
www.eventporta.cz
www.speakeri.cz

Fotobedna.cz

Fotobedna je unikátní fotokoutek, ve kterém dotykem změníte pozadí i popředí.

Kontakty

604110334
jakub.omrt@rozumimepr.cz
www.fotobedna.cz

Fotonaut fotobudka

Nejzábavnější fotobudka ve vesmíru. Moderní přístroj čistého designu, který dokáže cestovat po firemních akcích, konferencích, veletrzích, promo akcích, svatbách nebo narozeninových oslavách. Fotí vaše hosty v zábavném prostředí s pozadím a rekvizitami. Hned na místě za pouhých 8 vteřin vytiskne ty nejlepší fotografie, které si vaši hosté odnášejí na památku, nebo jim je pošle na email či přímo do galerie telefonu. Profesionální přístup s více jak 3.700 odfocených akcí za 8 let na trhu.

Kontakty

605387276
info@fotonaut.cz
www.fotonaut.cz

FRUIT BIKE

Fruit Bike je speciálně upravené kolo na výrobu drinků. Stroj, který nikam nedojede, zato pěkně vyšťaví. Energie vložená do pedálů roztočí nože mixéru a z kusů ovoce je za chvíli lahodné šťavnaté smoothie. 
Fruit Bike osloví milovníky ovocných nápojů, příznivce zdravého životního stylu a udržitelné ekologie. Tedy přesně ty lidi, kterých je na Vašem festivalu, sportovní či firemní akci jistě mnoho. Nechte je zakusit něco nového, dopřejte jim „opravdu našláplý drink“ okořeněný endorfinem.

Kontakty

608403993
info@fruitbike.cz
www.fruitbike.cz

GALA360 Videokoutek

Jedná se o moderní platformu, která dokáže pořizovat záznam ze všech okolních úhlů. Postavíte na vyvýšenou platformu, připravíte se a zbytek necháte na naší vysoce kvalitní kameře. Během toho vás několikrát obkrouží kamera, která dá následně vzniknout samotnému videu. To trvá většinou 10-15 vteřin a zachycuje vás jako středobod zábavy a samotné akce. Vy poté získáte namísto obyčejné fotografie krátké video, které působí originálním a zábavným dojmem.

Kontakty

775533547
info@gala360.cz
www.gala360.cz

Galerie kavárny Louvre

Galerie kavárny Louvre , cateringová firma s vlastními eventovými prostory v centru Prahy.
Vaší akci proměníme v umění.

Kontakty

774445662
cafelouvre@cafelouvre.cz
www.galerielouvre.cz

GIFFY

GIFFY - fotokoutek nové generace
Fotokoutek je dnes standard na většině akcí, ať už jsou to plesy, večírky, festivaly, oslavy nebo sportovní akce. Ale už to začíná být nuda. Jak se odlišit a ukázat něco nového a neokoukaného? Lámat hlavu si s tím nemusíte, přesně proto je tu GIFFY. Osm foťáků. Jeden moment.

Kontakty

723391800
ondrej@giffy.cz
www.giffy.cz

GOURMET CASINO

Gourmet Casino
je ochutnávková hra, která se skvěle hodí na vaše firemní eventy.

Cílem je aby se hosté dobře bavili.
K tomu slouží důkladně propracovaný a lety vyzkoušený koncept.

Hosté ochutnávají skvělá vína, rumy, destiláty a pod vedením sommeliera hrají jednoduché hry.

Kontakty

604787236
wine-events@email.cz
www.wine-events.cz

Hamleys

Hledáte unikátní lokaci pro firemní večírek či jedinečný teambuilding?
Chcete mimořádný nákupní zážitek pro své kolegy či dokonce sleepover pro jejich děti? V nečekaném místě v naprostém srdci města naleznete 4 500m2 unikátní zábavy kombinující zážitkové nakupování a širokou nabídku fantastických atrakcí pro všechny věkové kategorie.

Kontakty

736792597
viktor.hlupik@hamleys.cz
www.hamleys.cz

Historické mechanické hry

Napětí, akce, emoce a radost z vítězství.
To vše a mnohem více se skrývá v programu s nejdůmyslnějšími mechanickými hrami, které byly kdy člověkem vynalezeny. Historické mechanické hry v našem programu vynikají nádherným a precizním provedením. Nechte se okouzlit světem unikátních historických mechanických her a královsky se bavte!

Kontakty

+420777065515
watutka@seznam.cz
www.mechanicke-hry.cz

Hladinka

Chystáte oslavu nebo firemní akci a rádi byste se blýskli před přáteli a kolegy? Přichystáme vám pivní catering, na který budete dlouho vzpomínat. Užijte si degustaci řemeslných piv z lokálních minipivovarů, profesionálně načepovaných od našeho výčepního mistra.

Kontakty

724787181
rezabek@fun-city.cz

Horse Park Kamenný Dvůr s.r.o.

Hledáte-li netradiční prostor pro Vaši akci, bude Horse Park Kamenný Dvůr tím pravým místem - privátní venkovský areál nedaleko Prahy spojuje možnost pořádání firemních akcí s odpočinkem v malebné přírodě. Zajistíme pro Vás profesionální služby na klíč, které promění Vaši akci v nezapomenutelný zážitek.

Kontakty

606365995
tereza@horsepark.cz
www.horsepark.cz

Horský hotel Friesovy boudy a penzion Andula

Dva hotely na vrcholcích Krkonoš (1200m nad mořem). Hotel Friesovy boudy (kapacita 66 osob) a penzion Andula (kapacita 52osob). Dvě restaurace, každá pro cca 80 lidí, wellness, pivovar (vlasní pivo Fries), konferenční místnosti, počítačová místnost, dětské herny, lyžařský svah (800m), půjčovna běžek, koloběžek, pingpongový stůl, stolní fotbálek.

Kontakty

+420724279200
kpolivka@friesovyboudy.cz
www.friesovyboudy.cz
www.penzionandula.cz
www.krkonosskapivnistezka.cz

HOTROCK.CZ

HOTROCK.cz - jsme teambuildingová a zážitková agentura nabízející vyladěné firemní akce, eventy a nejrůznější fun programy. V naší nabídce najdete promakané geolokační hry Treasure Hunt, vzdělávací akce i sportovní kurzy.

Kontakty

+420724890190
info@hotrock.cz
hotrock.cz

House of events innovation

HEI a BIZ Consulting sú poskytovateľom bezhotovostných platobných služieb pre organizátorov podujatí, vrátane integrácie ďalších služieb a riešení.
Vytvorili sme pre vás jednoduchý a spoľahlivý systém na podporu organizácie festivalov alebo pre zavedenie lokálnej dočasnej meny. Náš tím neustále prispôsobuje náš systém FESTICODES podľa vašich požiadaviek a spoľahlivo ho pre vás prevádzkuje.

Kontakty

+421905383494
viliam.bosiak@bizconsulting.sk
www.heicluster.sk

In Catering

Milujeme jídlo a gastronomii jako takovou. Cateringové služby zajišťujeme od roku 1995, kdy naše společnost vznikla.

Určitě ale po všech těch letech neusínáme na vavřínech. Jsme ustálení a moudřejší, ale snažíme se neustále modernizovat, inspirovat, vzdělávat se a hlavně si hrát.

Tím nejlepším výsledkem naší práce je, když to baví vás i nás.

Od roku 2016 jsme In Catering. Název je to dynamičtější, spontánnější, kreativnější, hravější a modernější. A to je zároveň cesta, kterou kráčíme.

S námi bude váš event IN!

Kontakty

777247555
tomas.kapek@incatering.cz
www.incatering.cz

iNFINITE Production

Vývoj VR aplikací na míru a organizace akcí s použitím virtuální reality

Kontakty

604602268
jan@infinite.cz
www.infinite.cz

Jan Hotels

Česká společnost JAN HOTELS vlastní 5 hotelů. Každý s osobitým půvabem a vlastním příběhem. Největší pražský Hotel Duo nabízí 654 moderních pokojů, kongresové centrum a širokou škálu služeb. Butikový Hotel Leonardo&Bookquet v centru Prahy skýtá výhledy na Pražský hrad a Vltavu. Tradiční Hotel Carol je oázou klidu v atraktivní lokalitě u O2 Areny. V Českém Krumlově provozuje společnost Hotel Růže v budově bývalé jezuitské koleje z 16. století a nově rekonstruovaný designový Hotel OLDINN.

Kontakty

+420 727818 623
hom@janhotels.cz
www.janhotels.cz

KingDavis Art

Vyrábíme digitální karikatury. Klienti mohou na velkoplošné promítací ploše sledovat tvorbu obrazu živě. Vyrábíme také tradiční rychlostní karikatury a siluety.

Kontakty

+420604490868
samuel@kingdavisart.com
www.kingdavisart.com

Laser - Konfigurátor

Nejnovější technologií v naší výrobě je laser. Tiskneme laserem do papíru. Používáme ho především na povrchovou úpravu desek zápisníků, diářů, brožur a knih svázaných kroužkovou spirálou.
S pomocí laseru toho lze zvládnout ještě mnohem víc.

Kontakty

+420723963374
venca.kabat@bobo.cz
bobo.cz/konfigurator/navod

Laser-TRAP.com

Laser TRAP je velmi realistická hra, imitující opravdovou střelbu na asfaltové holuby (olympijský TRAP) . Toho je docíleno díky střelbě z opravdové brokovnice a opravdového letícího terče navíc je střelba laserem bezpečná a šetrná k přírodě, bez jakéhokoli znečištění a hluku. Znamená to tedy, že po skončení hry zůstává hrací plocha ve stejném stavu jako před jejím zahájením.

Kontakty

604146489
info@laser-trap.com
www.laser-trap.com/?m=1

LH Hotels & resorts s.r.o.

Společnost LH Hotels & resorts s.r.o. nabízí realizaci konferenčních, ubytovacích a stravovacích služeb v regionech a v Praze. Specializujeme se zejména na konferenční akce.

Kontakty

774919679
mpavlik@lhhotels.cz
www.lhhotels.cz

Losers Cirque Company - United arts

Produkční a eventová agentura, která se zaměřuje na program. Jeho základnu tvoří profesionální akrobaté Losers Cirque Company a dále spolupracujeme s ostřílenými performery z různých uměleckých branží.

Kontakty

602318760
Monika@unitedarts.cz
www.unitedarts.cz

MADNESS ADVERTISING k. s.

Madness Advertising, špecialista na reklamné a prezentacčné systémy (roll-upy, fotosteny, textilne steny, lightboxy, promostolíky...), promo predmety, ale najmä na moderné výstavné stánky z modulárneho systému T3 works, ktorého sme výhradným distribútorom pre Slovensko, Česko a Rakúsko.

Kontakty

00421911115150
slezakova@madad.sk
www.madad.sk

MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o.

Produkční a umělecká agentura MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o. působící na trhu od roku 2011 po celé České republice. Zabýváme se především organizací firemních akcí typu family days, vánoční večírky, akce pro zaměstnance, teambuilding, roadshow, dny otevřených dveří, semináře, konference a veletrhy. Více informací naleznete na www.marypopps.cz

Kontakty

775707877
info@marypopps.cz
www.marypopps.cz

Meat Art

Jsme cateringovou společností, která se s radostí postará o nezapomenutelné občerstvení na jakémkoliv firemním večírku, víkendovém teambuildingu, či jiném eventu. Naší specialitou jsou grilované pokrmy, česká i mezinárodní kuchyně. Vychutnejte si vysoce reprezentativní gastronomii, kterou pro Vás připraví kuchaři, kteří jsou špičkami ve svých oborech a pravidelně reprezentují ČR ve světe.
Pro Vás, vaše kolegy, zaměstnance, nebo obchodní partnery zajišťujeme také oblíbenou školu vaření.

Kontakty

731899902
gorovoj@meatart.cz
www.meatart.cz

Mlýn Davídkov

Legendární Mlýn Davídkov se nachází mezi Prahou a Kutnou Horou v dojezdové vzdálenosti do jedné hodiny od hlavního města. Citlivě zrekonstruovaný areál nabízí pohodlné zázemí s moderním technickým vybavením a ubytovací kapacitu 96 lůžek. Rozsáhlý rezort tvoří několik budov s konferenčními místnostmi, multifunkční hřiště, venkovní bazén, pergola s ohništěm a rybník s rybářskou baštou. Garantujeme vstřícný personál, špičkový catering a naprosté soukromí.

Kontakty

603783315
michaela.rozboudova@mlyndavidkov.cz
www.mlyndavidkov.cz

Muzeum slivovice Praha

Zajímavé projekce, reálné exponáty, exkluzivní 5D zážitek s virtuální realitou. Jedno z nejmodernějších muzeí v ČR plné audiovizuální techniky. Možnost uspořádat školení a konference až pro 150 osob. Jednotlivé prostory i celý objekt (až pro 300 osob) pro firemní akce i soukromé večírky, svatby. Ovocné destiláty - zejména slivovice, kterou můžete ochutnat v různých variantách, koktejly. Valašská kuchyně i mezinárodní gastronomie. Degustační sety v kombinaci s typickými valašskými jednohubkami.

Kontakty

+420 606 090 679
talman@rjelinek.cz
www.muzeumslivovice.cz

Next Zone

Jsme coworkingové centrum s moderním průmyslovým event space. Nacházíme se v inovativní střední škole a zaměřujeme se na mladou komunitu. Pořádáme profesionální akce na klíč a využíváme prostředky na rozvoj inkubátoru startů.Pořádáme profesionální akce na klíč zaměřené na mladou komunitu a výtěžek z těchto aktivit používáme k rozvoji inkubátoru start-upů.

Kontakty

776079201
patrik@nextzone.io
nextzone.io

NFCP rental equipment s.r.o.

Půjčíme vám veškeré cateringové a gastro zařízení, které je potřebné pro hladký průběh rautu, banketu i recepce. S naším vybavením bude váš event naprosto jedinečný a bezchybný.
Ano, půjčíme vám skutečně všechno od příborů přes nábytek a stany až po profesionální gastronomické vybavení.
Celou akci vám navíc pomůžeme zorganizovat. Vybavení dovezeme na místo konání a zase si ho i neumyté odvezeme

Kontakty

776609538
lukas@nfcp.cz
www.nfcp.cz

NOX media

Jsme produkční studio se základnou v Brně a v Praze. Tvoříme audiovizuální obsah pro vaše projekty. Natáčíme sestřihy z akcí, livestreamy, promo videa a režírované reklamy. Fotíme reportáže z akcí, produkty, reklamní kampaně, architekturu. Jsme schopni pro vás vytvořit i animace, grafiku nebo audio.

Kontakty

+420 603 146 462
vojtech.kaba@noxmedia.cz
noxmedia.cz

OREA Hotels & Resorts

OREA Hotels & Resorts je největším českým hotelovým řetězcem, provozujeme hotely, resorty, apartmány i venues v Praze nebo v Brně, v Krkonoších, na Šumavě, na Vysočině, v Mariánských Lázních nebo v Moravském krasu. Business hotely nabízí konferenční i výstavní prostory od 10 po 850 hostů, většina hotelů prošla zásadními rekonstrukcemi v designu i ve vybavení. V hotelích kromě komfortního ubytování najdete i wellness zóny a skvělé restaurace, sportoviště a zázemí pro teambuildingové aktivity.

Kontakty

+420739583979
lucie.gajdosova@orea.cz
www.orea.cz

Party Nábytek

Půjčovna nábytku a vybavení na společenské akce včetně kompletních služeb s důrazem na profesionální a osobní přístup ke každému klientovi

Kontakty

777809720
info@partynabytek.cz
www.partynabytek.cz

Photobone s.r.o.

Jsme ryze česká firma.
Vyrábíme a prodáváme fotokiosky a vyvíjíme pro ně unikátní software.
Soustřeďujeme se na špičkový design společně s vysokým a spolehlivým výkonem určený pro profesionální využití.

Kontakty

+420 601 394 486
obchod@photobone.com
www.photobone.com

Pivovar Dalešice

Nabízíme kompletní zázemí pro uspořádání firemní akce různých velikostí: semináře, konference, školení, prezentace, soukromá jednání, teambuildingy. Součástí areálu Pivovaru je hotel, restaurace, zahrada, muzeum, pivní obchůdek. Po předchozí domluvě možnost prohlídky pivních sklepů se sládkem a ochutnávka piva z tanků.

Kontakty

730151911
recepce@pivovar-dalesice.cz
www.pivovar-dalesice.cz

PIXITO

PIXITO je továrna na zábavu a obsah pro sociální sítě. Naším záměrem je na eventech bavit hosty skrze různé foto a video aktivity, aby si každý mohl ze své oblíbené akce odnést zážitek i fyzickou a digitální vzpomínku. Zajišťujeme různé druhy foto a videokoutků.

Kontakty

604877035
jirka@pixito.cz
pixito.cz

PRAGUE BOATS

Eventy na lodích

kompletní zajištění akce na lodi:

20 lodí
Kapacita 2- 500 osob
Catering
Doprovodné programy

- Panoramatické lodě
- Elektrické katamarány
- Luxusní malé loďky
- Historické parníky
- Klasické lodě
- River Hotel

Udržitelně a zodpovědně k přírodě. :)

Kontakty

734266089
tousek@pragueboats.cz
www.prague-boats.cz

Pražské Benátky

Pražské Benátky vám umožní nahlédnout na naše hlavní město z jiné perspektivy. Všemi barvami hrající přírodní podívaná na Petříně vás okamžitě uchvátí, stejně jako pohled na Pražský hrad a Hradčany. Salonní rychloloď Nepomuk je nejstarší osobní lodí v Praze. Přeneste se v čase a plujte s námi na této výjimečné lodi! Velice rádi pro Vás připravíme privátní vyhlídkovou plavbu, svatbu, firemní večírek, rodinné oslavy, důležitých životních jubileí či nevšedních setkání s přáteli.

Kontakty

739556090
info@prazskebenatky.cz
www.prazskebenatky.cz/cz

První pomoc zážitkem

Naučíme vás, jak se zachovat v situacích které ohrožují život váš nebo životy lidí ve vašem okolí.
Předáme vám praktické informace, které vycházejí z naší dennodenní záchranářské praxe.
Zažijete krizové situace na vlastní kůži. Budete na ně připraveni, pokud nastanou v reálném životě.

Kontakty

774968918
jan.bradna@lifesupport.cz
lifesupport.cz

Půjčovna IT

Nabízíme pronájem výpočetní techniky pro Váš event nebo školení. Potřebujete 200 ks notebooků najednou? Jsme tu pro Vás. Dále nabízíme kompletní řešení pro tisk visaček či náramků na tiskárnách EPSON ColorWorks.

Kontakty

777172480
eduard.kotek@tpc.cz
www.tpc.cz

Řemesla Jinak

Ukázky starých řemesel a řemeslné dílny kde si vyzkoušíte výrobu provazu na 120 let staré naviječce, vyrazíte si minci z vaším logem a dalšich 13 řemesel. Samozřejmostí jsou vánoční a velikonoční řemesla .

Kontakty

608269495
info@dratenik.info
www.remeslajinak.cz

Resort Malevil

Malevil je také ideálním místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro firemní akce a školení – k dispozici jsou zasedací místnosti s veškerým technickým zázemím. Na přání zajistíme zajímavé programy s adrenalinovými soutěžemi, exkurzemi do okolí, školení nebo teambuilding na míru. Díky lokaci, ve které se Malevil nachází máme prakticky neomezené možnosti při sestavování programů a aktivit.

Kontakty

736489143
tereza.vavrova@malevil.cz
www.malevil.cz

Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina se nachází uprostřed čisté přírody Vysočiny. Je obklopen ozdravnou sílou okolních lesů a léčivých pramenů. Harmonii zdejšího prostředí umocňuje nejčistší vzduch v republice. Široká nabídka pobytů dává prostor pro odpočinek, hýčkání a sportovní aktivity. Skvělé místo pro vaši konferenci, incentivní akci, teambuilding, korporátní wellness, a další. Ájurvédský pavilion s velkoryse pojatými prostory pro ájurvédské terapie a wellness nabízí moře odpočinku pro tělo, ducha a mysl.

Kontakty

734523254
benda@katerinaresort.cz
www.katerinaresort.cz

Retro Music Hall

Retro Music Hall je multifunkční prostor, který slouží k pořádání nejen vánočních a firemních večírků, ale je také uzpůsoben pro koncerty, přehlídky, konference či party s DJem. Zajištění komplexních služeb od cateringu, vystupujících až po doplňkové aktivit, je pro nás samozřejmostí.

Kontakty

606824005
events@retropraha.cz
www.retropraha.cz

Silverstone Living

Privátní luxusní rezort, který propojuje rodinnou farmu a wellness spa s atraktivní horskou přírodou. Místo, které si každý zamiluje pro jedinečné kouzlo a energii. Nabízí však mnohem víc než jen ubytování ve stylových roubenkách s kouzelným výhledem na vrcholky Krkonoš a louky s koňmi a skotem - nevšední zážitky, výjimečnou atmosféru, ale především naprosté soukromí a klid. SILVERSTONE ale není jen místo, je to příběh o splněném snu. A naším cílem je splnit sny také Vám.

Kontakty

605981431
michaela@thelemahotels.cz
www.silverstone-living.eu

Škola čepování piva Pilsner Urquell

O tom, že čepování piva není nic lehkého, vás přesvědčí zkušený pivovarský odborník. Pod jeho vedením si osvojíte zásady tohoto řemesla a na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak pivo Pilsner Urquell správně čepovat. Zjistíte, jak správně načepovat pivo „na hladinku“ nebo co se skrývá pod názvy „čochtan“, „šnyt“ či “mlíko“

Kontakty

704959258
oldrich.maj@asahibeer.cz
www.naspilce.cz

SlidesLive

Natočíme vaši konferenci či přednášku a ukážeme vám, jakou sílu mají videa. Kvalitní záznamy i s prezentací řečníků vám pomohou budovat pověst a komunitu kolem vaší značky a podpoří váš obsahový marketing a prodej.

Zaznamenali jsme 90 000+ prezentací. Máme přes 500 štábů po celém světě. Jsme silný tým profesionálů, který se postará o záznam vašich velkých i malých eventů.

Jsme český startup založený v roce 2012. Dnes máme pobočky v Praze, New Yorku a Mnichově.

Kontakty

732757753
natalie@slideslive.com
slideslive.com

SPaP - lodná osobná doprava, a.s.

Ponúkame najväčšiu eventovú loď Harmónia na rieke Dunaj, ktorá svojou variabilitou dokáže vytvoriť priestor na každý druh eventu a rôzne spoločenské udalosti (firemné akcie, svadby, konferencie, prezentácie, teambuildingy, oslavy, vianočné večierky, recepcie, rauty, bankety, business raňajky a iné).

Kontakty

Mobile: +421 903 463 957
karolina.koprnova@lod.sk
www.lod.sk

Spectoda

Nabízíme pronájem a zakázkovou výrobu dekorativního osvětlení na eventy. Všechna světla jsou řízena bezdrátově z mobilní aplikace, kde si můžete nastavit některé z přednastavených světelných efektů pro jednotlivá světla nebo skupinu světel. V případě tvorby složitější světelné show si můžete na akci objednat našeho specialistu, který Vám naprogramuje světelnou show podle Vašich představ. K pronájmu nabízíme světelné tyče, svítící brány, hady a kostky do váz.

Kontakty

720594524
tereza@spectoda.com
spectoda.com

Spojujeme

SPOJUJEME zábavu, gastro a eventové prostory. Představíme nový koncept office cateringových boxů, které se výborně hodí i na akce, kde nechcete řešit obsluhující personál či nádobí. Přiblížíme i zábavné programy z produkce Show Must Go On.

Kontakty

722448388
katarina@spojujeme.cz
www.spojujeme.cz

SteelOva

Ostravou žijeme. Každý den. Baví nás vymýšlet akce v Ostravě i akce s Ostravou spojené. Připravujeme industriální eventy pro firmy (rozvoj i zábava, vánoční večírky, firemní oslavy, konference). Zprostředkováváme vzdělávání i zábavu ve virtuální realitě. Organizujeme pro firemní týmy unikátní projížďky za historii Ostravy na elektrokolech a šifrovací hry.

Kontakty

725013720
gecikova@gamin.cz
steelova.cz

Střecha Radost
SUPER STANY.eu

Jsme specialisté na outdorová řešení eventů. Jsme rodinná firma, která vyrábí, prodává ale i pronajímá široký sortiment vybavení na eventy, konference nebo roadshow akce. Naši zákazníci jsou z komerční sféry, neziskové organizace, města, obce či sportovní kluby.

Kontakty

+421905235226
info@superstany.sk
www.superstany.eu

Tatry Mountain Resorts a.s.

Společnost TMR provozuje 18 hotelů v lokalitách Slovensko, Česká republika, Polsko. Dále provozuje horská lyžařská střediska, aquparky, zábavné parky a golfy.

Kontakty

+420 737 583 920
martina.morkesova@tmr.sk
www.tmrhotels.com/cz

Teslička.cz

Plánujete jedinečnou firemní akci, nebo teambuilding pro vaše zaměstnance? Tak to zkuste s námi. Vyzkouší si zrychlení z 0 na 100 km/h za 2 vteřiny, přetížení 1,5G nebo třeba jízdu na Autopilota. Na tenhle zážitek jen tak nezapomenou!

Kontakty

723700622
info@teslicka.cz
firemniakce.teslicka.cz

TrapBox

TrapBox – to je originální zábava na eventy, konference, večírky nebo jako podpora prodeje. Zabaví účastníky Vaší akce, stmelí tým, vyplní "hluchá" místa v programu a roztopí úvodní ledy. Hráči si procvičí logiku, intuici a také znalosti ze školy. Prvním úkolem je uzamčený TrapBox otevřít. Pomohou Vám k tomu indicie umístěné na boxu. Uvnitř Vás budou čekat další rébusy. Vaším úkolem je sledovat stopy, hledat souvislosti a řešit záhady. Cílem je dostat se do tzv. „srdce“ TrapBoxu. Hodně štěstí!

Kontakty

+421948010626
info@trapbox.cz
www.trapbox.cz

Turnovská Pivnice

Jsme Turnovská pivnice a provozujeme síť restaurací v Praze, Turnově a blízkém okolí. Pivo do našich restaurací vaří náš Turnovský pivovar. Mimo restaurací provozujeme hotel Obří Sud Javorník, kde provozujeme i velké sportovní centrum.

Kontakty

607088733
havelka@turnovskapivnice.cz
www.turnovskapivnice.cz

Ústí Region Convention Bureau

Ústecký kraj patří mezi zážitkové destinace se zajímavou nabídkou skvělého ubytování pro akce menšího až středního rozsahu - firemní teambuildingy, pracovní výjezdy, školení, menší konference. Ústí Region Convention Bureau vám poskytne ucelený přehled o jeho možnostech a nabídce včetně vhodných tipů pro vaši akci. Jsme profesionální partner mezi poskytovateli služeb, organizátory konferencí (PCO) a společnostmi pro místní management (DMC).

Kontakty

+420 475 657 862
kubickova.r@kr-ustecky.cz
www.northwestconvention.cz

Václavák 22 / VR Play Park

VR Play Park je místo, kde se nemožné stává skutečností. Jediný pražský zábavní park s virtuální realitou jsme otevřeli již před více než 2 lety přímo na Václavské náměstí. Od té doby jsme u nás přivítali tisíce technologických nadšenců, hostili desítky jedinečných teambuildingů či pomohli zorganizovat unikátní akce, mimo jiné konferenci na téma metaverse. Naše exkluzivní zážitky, které je možné si zahrát pouze u nás, však můžeme přivézt i na vaši akci v rámci služby VR Play Mobile.

Kontakty

601121474
michael.rytir@torchenter.com
vrplaypark.cz

Veletrhy Brno a.s.

Nabízíme pronájem prostor Brněnského výstaviště pro pořádání akcí

Kontakty

420 725 820 899
orehacek@bvv.cz
www.bvv.cz

VRotR.cz

Přivezeme za Vámi to nejlepší ze světa virtuální reality!
Připravíme pro Vás a Vaše klienty neopakovatelné zážitky.
Naše virtuální realita nesmí v žádném případě chybět na Vašem večírku, teambuildingu, konferenci či jiné společenské akci.

Přes 5 let zkušeností, přes 400 úspěšných akcí a tisíce úsměvů spokojených klientů.
Vykouzlíme úsměvy a neopakovatelné zážitky i na Vašich akcích?

Kontakty

+420724565751
marek.pantucek@vrontheroad.cz
www.vrotr.cz

Water Works

Zajištění vodohospodářství na akcích

Kontakty

777848511
jan.novotny@waterworks.cz
www.waterworks.cz

Wellness Hotel STEP

WELLNESS HOTEL STEP je 4 hvězdičkový hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Kongresové centrum nabízí moderní a klimatizované sály disponující denním světlem a moderním technickým vybavením. Pro veletrhy, přehlídky či sportovní akce můžete využít výstavní a kongresovou halu o velikosti 1600 m2. K dispozici je také prostor indoor golfu, který je možno využít pro večírky a teambuildingové aktivity.

Kontakty

+420 724 329 325
kongres@hotelstep.cz
www.wellness-hotel-step.cz

Work Zone - Obliekame profesionálov.

Sme spoločnosť Work Zone - Obliekame profesionálov, ktorá pomáha konateľom a manažérom vyriešiť FIREMNÉ OBLEČENIE V HOTELOCH, v GASTRO, a v MEDICAL segmente. Pre spoločnosti robíme návrhy a realizácie pracovného oblečenia na základe požiadaviek klienta až po vyšitie loga. Pracovný odev zamestnanca môže viditeľne odrážať hodnoty firmy a tým sa stáva pre Vášho klienta aj cez takéto prvky veľmi atraktívnou a profesionálnou. Preto riešime pracovné oblečenie personálu od recepcie, až po housekeeping.

Kontakty

00421903224460
bevotek@gmail.com
www.workzone.sk

Zátiší catering

Servírujeme novátorství, spolehlivost, nápady. Překonáváme hranice chutí, tvarů i České republiky. Řekněte nám, kde a koho chcete pohostit a ostatní nechte na nás. Specializujeme se na gala večeře, live cooking show, kongresy a konference, wow a tématické eventy a sportovní catering.

Kontakty

773773028
eliska.macelova@zatisigroup.cz
www.zatisicatering.cz/cz

Zepelin

ZEPELIN bol založený v roku 1996. Po viac ako dvoch desaťročiach môžeme povedať, že je to dobre fungujúca mašinéria, ktorá zamestnáva viac ako 70 nadšených ľudí, ktorí sa vyznajú v svojej práci, ktorú tvorí vývoj nových a lepších modelov a následné spracovanie technických textílií a kovových komponentov na zákazku do podoby nafukovacích produktov, eventových a ubytovacích stanov, skladovacích hál, nádrží a podobne.

Kontakty

+421907777300
ferencik@zepelin.sk
zepelin.eu
axion4event.com
tentify.eu

Zone Production

Kryjeme vám záda v oblasti produkce, kreativity, idey, supervize a experiental marketingu.
Support pro agentury, společnosti, HR, marketing, eventy...

Kontakty

777556551
info@escapezone.cz
zoneproduction.cz

EXPO

Konference

Výroční ceny ČEA

Hlavní partneři Event Fest

Partneři Event Fest

Partneři VC ČEA

© 2024 All rights reserved